Dizel Jeneratör Satışı

EA GENSET Enerji Çözümleri Her Marka ve Modelde 1 kVA – 3000 kVA yeni Jeneratörlerin satış hizmetini sunuyor. Ea GENSET Enerji Çözümleri dünyanın lider motor üreticileriyle çalışmaktadır. Kullandığımız motorlardan bazıları Cummins, Perkins, Ricardo, Baudouin, Volvo, Doosan, Sdec, John Deere, Yangdong, Deutz, Lister Petter, ve SD Motorlu dizel jeneratörler.

Cummins Dizel Jeneratörler

Yeni bir yüksek performanslı, güvenilir Dizel G-Tahrik motorları nesli sunuyoruz. Küçük ama güçlü X1.3’ten QSK95’e kadar sınıfının en iyi güç yoğunluğu ve emisyon değerleri ile bilinen G-Tahrik, dünya genelinde GOEM’lere rakipsiz güç standartları sunmaktadır. Gazlı G-Tahrik modeller arasında hem Gazlı Seride hem de Gazlı Düşük Emisyonlu Seride çok çeşitli buji ateşlemeli doğal gazlı motorlar bulunmaktadır. Bu motorlar 50 Hz’de 38 ile 560 kWe arası sürekli ve birincil ve 60 Hz’de 43 ile 782 kWe sürekli ve birincil sistemlere yönelik çok çeşitli modellerde sunulmaktadır.


Perkins Dizel Jeneratörler

Ağırlıklı olarak İngiltere’de üretilen Perkins, elektrik güçleri 3.5 kVA ile 2500 kVA arasında değişen jeneratör, endüstriyel ve denizcilik uygulamaları için dünyanın önde gelen dizel ve gazlı motor üreticilerinden biridir. 0,5 ila 61 litre hacimli motorları kullanarak dizel jeneratörler için gereken tüm önemli güç düğümlerini kapsar. 1932’de Perkins, İngiltere Peterborough’da kuruldu ve dizel motorları kullanarak otoyollarda güç sağlama potansiyelini fark etti. Shrewsbury’de Rolls Royce Diesel, Stafford’da L Gardner and Sons ve Dorman Diesels satın alarak güç çıkışı ve üretim tesislerini genişletti. 1970’lerden beri Caterpillar’ın büyük bir tedarikçisi olan Perkins, 1998’de Caterpillar tarafından satın alındı. Perkins, şu anda İngiltere, ABD, Brezilya ve Çin’de üretim tesislerine ve Japonya’da bir ortak girişime sahip gerçek anlamda küresel bir markadır.


Ricardo Dizel Jeneratörler

Ricardo plc, kurucusu Sir Harry Ricardo’nun adını taşıyan, ilk olarak 1915’te Engine Patents Ltd olarak kurulmuş ve tescil edilmiş ve 1919’dan beri Shoreham-by-Sea, Batı Sussex’te bulunan, halka açık bir İngiliz şirketidir. Şirket, teknoloji, ürün yeniliği ve stratejik danışmanlık alanlarında lider bir küresel çok sektörlü mühendislik sağlayıcısıdır. Ricardo motorlar, şanzımanlar, araç sistemleri, akıllı ulaşım sistemleri (ITS) ve hibrit ve elektrik sistemleri geliştirir. Hizmet verilen sektörler ulaşım, savunma ve temiz enerjidir.


BAUDOUIN Dizel Jeneratörler

Marine, Baudouin’in DNA’sındadır. Denizcilik endüstrisinde kolay, hızlı ve uygun maliyetli bakım ve servis zorunludur – ve tüm motorlarımız aynı gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Baudouin’in dizel motorlarının çalıştırılması ekonomik ve bakımı hızlıdır ve müşterilere rekabet avantajı sağlar.


Volvo Dizel Jeneratörler

Volvo Penta, özünde güvenilir verimlilik ve benzersiz yük kabulü ile inşa edilmiş endüstriyel güç üretim motorları sağlar. Kapsamlı bir satış sonrası desteğiyle desteklenen esnek, kolay monte edilen ve yakıt açısından verimli olan bu motorlar, güç, kullanım kolaylığı ve gönül rahatlığı sağlayacaktır.


Doosan Dizel Jeneratör

Doosan, 880 kW’a kadar jeneratör, endüstriyel, otomotiv ve denizcilik uygulamaları için global bir marka ve üreticinin motorlarıdır. Küresel operasyonları arasında Kore, Çin, ABD, Almanya ve Çek Cumhuriyeti’ndeki üretim tesisleri bulunmaktadır. Doosan, sert deniz ortamı için 1958 yılında ilk dizel motorunu üretti. 1979’da, zaten genişleyen güç bantlarının hemen altında küçük bir seri motor geliştirmek ve inşa etmek için Isuzu ile ortaklık yaparak ürün yelpazesini genişletti. 1983’te Doosan, V8, V10 ve V12 motorları üretmek için küresel Alman güç merkezi MAN ile ortaklık kurdu. Genişleme, 2001 yılında, elektrik üretimi için General Electric (GE) serisi doğal gaz motorlarının geliştirilmesiyle devam etti. 2006’da Doosan, 2008’de Euro 4 motoruyla yakından takip edilen ilk tier 3 motorunu üretti ve aynı yıl 1 milyon dizel motor satışını aştı. 2011 ve 2012’de sırasıyla Euro 5 ve Tier 4 motorların geliştirilmesine ve hızla büyüyen ABD operasyonunu desteklemek için ABD’de bir parça dağıtım merkezinin kurulmasına tanık oldu. Bugün şirket, bir Euro 6 motorun piyasaya sürülmesiyle büyümeye devam ediyor ve şimdi dizel jeneratörler ve elektrik üretimi için motor üretiminde küresel bir güç.


Sdec Dizel Jeneratörler

1947 yılında kurulmuş olan Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. (SDEC), dizel motorların, motor parçalarının ve jeneratör setlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştiren 1800’den fazla çalışanı ile dizel motorların öndegelen üreticisidir. Yolcu araçları için kurum içinde otomatik üretim hatları ve kalite yönetim sistemlerine sahibiz. 70 yıldan fazladır SDEC yüksek kalite dizel morotları ile tüm dünyadan müşterilerinde büyük itibar kazanmıştır. Dizel ve doğal gaz motorlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun M, R, H, D, C, E, G, K, W gibi ve daha birçok farklı seriler kapsamaktadır, tipik motor gücü 50 ile 2200KW arasında değişmektedir.


John Deere Dizel Jeneratörler

John Deere, ağır ekipmanlarda ve çim bakım ekipmanlarında kullanılan şanzımanlar, dişli kutuları üreten bir Amerikan şirketi olan Deere and Company’nin markasıdır. 2019 yılında Fortune 500 Amerika sıralamasında 87. sırada yer aldı ve küresel sıralamada 329. sırada yer aldı. Şirket ayrıca finansal hizmetler ve diğer ilgili faaliyetler sunmaktadır.


Yangdong Dizel Jeneratörler

Yandong co., Ltd, Çin’deki en büyük dizel motor üretim üssünden biridir. “bütünlük, pragmatik, yenilikçi” konsepti ile yüksek teknolojili, yüksek performanslı, yüksek kaliteli ürünler ve amaca yönelik birinci sınıf hizmet sunmak, bilimsel ve teknolojik yeniliklere bağlı kalmak, güç entegre çözümlerinde uzman olmak.


Deutz Dizel Jeneratörler

1949, Deutz yenilikleri, güçlü, kompakt, yakıt tasarruflu dizel motorların üretilmesine yol açmalıdır. Piyasadaki en temiz, yüksek kaliteli dizel motorlardan bazılarını üretme konusundaki itibarlarını kazandılar. Deutz, havalandırma gereksinimleri konusunda mükemmelliği ile bilinir. Almanya kökenli olduğundan beri – Deutz çok popüler bir motor markasıdır.


Lister Petter Dizel Jeneratörler

LP serisi motorlar, 1500, 1800, 3000 ve 3600 rpm hızlarda 6,8 kW’dan 37,5 kW’a kadar güç sağlar. Alpha serisi motorlar, bir radyatör veya su soğutmalı manifold aracılığıyla su ile soğutulur. Bu sağlam ve çok yönlü motor, müşteri gereksinimlerine uygun birçok konfigürasyon sunar.


SD Dizel Jeneratörler

Shanghai Diesel’in popülaritesi, kabaca Şanghay Dizel motor tasarımına dayanan benzer tasarımları kullanan birçok markaya ilham verdi. Bu markalar, kullanılan teknoloji nedeniyle piyasada yaygın olarak Copy SDEC veya Copy Shanghai Diesel olarak bilinir.

Bu alternatifler, orijinal Şanghay Dizel motorlarından daha ekonomik fiyatlıdır ve uluslararası pazarda iyi bir üne sahiptir. Symbiosistas, güvenilir performansları ve düşük maliyetleri için en üst düzey Copy SDEC motorlarını kullanır. SDEC Kopyalama üreteci yelpazemizi görmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.


Kopya Sdec Dizel Jeneratörler

Shanghai Diesel’in popülaritesi, kabaca Shanghai Diesel motor tasarımına dayalı benzer tasarımlar kullanan birçok markaya ilham verdi. Bu markalar, kullanılan teknoloji nedeniyle piyasada genellikle Copy SDEC veya Copy Shanghai Diesel olarak bilinir.

Bu alternatifler, orijinal Şanghay Dizel motorlarından daha ekonomik fiyatlıdır ve uluslararası pazarda iyi bir üne sahiptir. Güvenilir performansları ve düşük maliyetleri için üst düzey Copy SDEC motorlarını kullanır.


Iveco Dizel Jeneratörler

IVECO motorlarının güvenilirliği ticari araçlardan iyi bilinmektedir. EA JENERATÖR IVECO, 33 kVA’dan 615 kVA’ya kadar güç aralığında özel jeneratör dizel motorları sunmaktadır. Kaliteli olmasının yanı sıra.


Mitsubishi Dizel Jeneratörler

Mitsubishi, 100 yılı aşkın bir süredir sektörün en zorlu standartlarına göre kaliteli ürünler tasarladı ve üretti.


Kofo Dizel Jeneratörler

Shandong Kofo Co., dizel motorların araştırma ve geliştirmesinde lider üreticilerden biridir.

Yıllar içinde küresel bir ölçüt haline gelen yüksek teknoloji konusunda uzmanlaşmış şirketlerden biridir.


Shangai Dizel Jeneratörler

Shanghai Diesel’in popülaritesi, kabaca Shanghai Diesel motor tasarımına dayalı benzer tasarımlar kullanan birçok markaya ilham verdi. Bu markalar, kullanılan teknoloji nedeniyle piyasada genellikle Copy SDEC veya Copy Shanghai Diesel olarak bilinir.


Detroit Dizel Jeneratörler

Detroit motor marka avantajı zaten rakipsizdir – Detroit Motor, tüm dünyada üstün performansları için övgü toplayan motorlar, şanzıman sistemleri ve akslar yapmakla tanınmaktadır.


Optimus Prime Dizel Jeneratörler

Optimus Prime ağır hizmet tipi motorlar – Sağlam 4 zamanlı endüstriyel dizel, güvenilir güç, düşük emisyon ve yük değişikliklerine hızlı tepki verir.


EA GENSET Cummins Motorlu Dizel Jeneratör Setleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dizel Motor

– CUMMİNS ağır hizmet tipi dizel motor
– 12 volt marş motoru ve şarj alternatörlü
– Değişebilir; hava, yakıt ve yağ filtreli
– Mekanik – Elektronik governör kontrolü
– Tropikal tip radyatörlü
– Esnek yakıt hortumlu
– Yağ boşaltma vanası ve uzatma hortumlu
– Endüstriyel tipte susturucu ve çelik kompensatörlü
– Bakımsız tip starter aküsü
– Motor blok suyu ısıtıcısı
– 1500 d/dk motor devri

Alternatör

 • – IP 21-23 Koruma sınıfı
 • – H izolasyon sınıfı
 • – 50 Hz Frekans
 • – 4 kutuplu fırçasız senkron tip alternatör
 • – Otomatik voltaj regülatörlü (AVR)
 • – 400/230V A.C. çıkış voltajı- 1500 d/dk

Kabin ve Şase

 • – Kolay kaldırma ve taşımaya elverişli tasarım
 • – Ses izolasyonu ile donatılmış kabin
 • – Kolay sökülebilir somun – cıvata sistemi ile modüler kabin tasarımı
 • – Kilitlenebilir kabin kapakları
 • – Şefaf pencere ile kontrol panosu izleyebilme
 • – Dış etkenlere karşı korumalı elektrostatik toz boyalı
 • – Acil stop butonlu
 • – Şase içerisinde yakıt deposu
 • – Motor ile şase ve şase ile zemin arasında titreşim önleyici takozlar

Opsiyonel Donanınlar

 • – Termik manyetik şalter (Otomatik Modeller İçin)
 • – Ses izolasyon kabini
 • – Römorka monteli jeneratör seti
 • – Otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Senkronizasyon panosu
 • – 3 kutuplu / 4 kutuplu güç transfer panosu
 • – Yakıt ısıtıcısı, Yağ ısıtıcısı
 • – Harici yakıt tankı ve otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Yakıt – su ayırıcı separatör filtre
 • – Bilgisayar kontrollü uzaktan izleme ve kontrol kumanda panosu
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
EAC
30
Cummins4B3.9-G1302427.221,8
EAC
44
Cummins4BT3.9-G14435,24032
EAC
63
Cummins4BTA3.9-G26350,457,245,8
EAC
88
Cummins4BTA3.9-G118870,48064
EAC
110
Cummins6BT5.9-G21108810080
EAC
150
Cummins6BTAA5.9-G2150120136109
EAC
175
Cummins6BTAA5.9-G12175140159127,2
EAC
200
Cummins6CTA8.3-G2200160182145,4
EAC
220
Cummins6CTAA8.3-G2220176200160
EAC
275
CumminsMTA11-G2275220250200
EAC
325
CumminsNTA855-G1A325260295237
EAC
350
CumminsMTAA11-G3350280318255
EAC
385
CumminsNTA855-G2A385308350280
EAC
420
CumminsNTAA855-G7420336382306
EAC
440
CumminsNTAA855-G7A440352400320
EAC
495
CumminsQSZ13-G3495396450360
EAC
550
CumminsKTA19-G3A550440500400
EAC
650
CumminsKTAA19-G6650520590472
EAC
690
CumminsKTAA19-G6A690552630505
EAC
790
CumminsKTA38-G1790632718574
EAC
825
CumminsKTA38-G2825660750600
EAC
890
CumminsKTA38-G2B890712809647
EAC
1000
CumminsKTA38-G2A1000800909727
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:

EA GENSET Perkins Motorlu Dizel Jeneratör Setleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dizel Motor

 • – PERKİNS ağır hizmet tipi dizel motor
 • – 12 volt marş motoru ve şarj alternatörlü
 • – Değişebilir; hava, yakıt ve yağ filtreli
 • – Mekanik – Elektronik governör kontrolü
 • – Tropikal tip radyatörlü
 • – Esnek yakıt hortumlu
 • – Yağ boşaltma vanası ve uzatma hortumlu
 • – Endüstriyel tipte susturucu ve çelik kompensatörlü
 • – Bakımsız tip starter aküsü
 • – Motor blok suyu ısıtıcısı
 • – 1500 d/dk motor devri

Alternatör

– IP 21-23 Koruma sınıfı
– H izolasyon sınıfı
– 50 Hz Frekans
– 4 kutuplu fırçasız senkron tip alternatör
– Otomatik voltaj regülatörlü (AVR)
– 400/230V A.C. çıkış voltajı- 1500 d/dk

Kabin ve Şase

 • – Kolay kaldırma ve taşımaya elverişli tasarım
 • – Ses izolasyonu ile donatılmış kabin
 • – Kolay sökülebilir somun – cıvata sistemi ile modüler kabin tasarımı
 • – Kilitlenebilir kabin kapakları
 • – Şefaf pencere ile kontrol panosu izleyebilme
 • – Dış etkenlere karşı korumalı elektrostatik toz boyalı
 • – Acil stop butonlu
 • – Şase içerisinde yakıt deposu
 • – Motor ile şase ve şase ile zemin arasında titreşim önleyici takozlar

Opsiyonel Donanınlar

 • – Termik manyetik şalter (Otomatik Modeller İçin)
 • – Ses izolasyon kabini
 • – Römorka monteli jeneratör seti
 • – Otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Senkronizasyon panosu
 • – 3 kutuplu / 4 kutuplu güç transfer panosu
 • – Yakıt ısıtıcısı, Yağ ısıtıcısı
 • – Harici yakıt tankı ve otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Yakıt – su ayırıcı separatör filtre
 • – Bilgisayar kontrollü uzaktan izleme ve kontrol kumanda panosu
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
EAP 17Perkins403A-15G11713,615,412,3
EAP 22Perkins404A-22G12217,62016
EAP 33Perkins1103A-33G3326,43024
EAP 50Perkins1103A-33TG150404536
EAP 66Perkins1103A-33TG26652,86048
EAP 70Perkins1104A-44TG170566451
EAP 88Perkins1104A-44TG28870,48064
EAP 110Perkins1104C-44TAG21108810080
EAP 150Perkins1106A-70TG1150120136110
EAP 165Perkins1106A-70TAG2165132150120
EAP 200Perkins1106A-70TAG3200160182145
EAP 220Perkins1106A-70TAG4220176200160
EAP 250Perkins1206A-E70TTAG2250200227182
EAP 275Perkins1206A-E70TTAG3275220250200
EAP 300Perkins1506A-E88TAG4300240272,7218
EAP 330Perkins1506A-E88TAG5330264300240
EAP 400Perkins2206C-E13TAG2400320363,6290
EAP 450Perkins2206C-E13TAG3450360410327
EAP 500Perkins2506A-E15TAG1500400454363
EAP 550Perkins2506A-E15TAG2550440500400
EAP 660Perkins2806A-E18TAG1A660528600480
EAP 700Perkins2806A-E18TAG2700560636509
EAP 780Perkins2806A-E18TTAG4780624709567
EAP 850Perkins2806A-E18TTAG5850680772618
EAP 900Perkins4006-23TAG3A898718816653
EAP 1000Perkins4008TAG1A1002801911728
EAP 1125Perkins4008TAG2A11259001022817
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:

EA GENSET Ricardo Motorlu Dizel Jeneratör Setleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dizel Motor

 • – RİCARDO ağır hizmet tipi dizel motor
 • – 12 volt marş motoru ve şarj alternatörlü
 • – Değişebilir; hava, yakıt ve yağ filtreli
 • – Mekanik – Elektronik governör kontrolü
 • – Tropikal tip radyatörlü
 • – Esnek yakıt hortumlu
 • – Yağ boşaltma vanası ve uzatma hortumlu
 • – Endüstriyel tipte susturucu ve çelik kompensatörlü
 • – Bakımsız tip starter aküsü
 • – Motor blok suyu ısıtıcısı
 • – 1500 d/dk motor devri

Alternatör

– IP 21-23 Koruma sınıfı
– H izolasyon sınıfı
– 50 Hz Frekans
– 4 kutuplu fırçasız senkron tip alternatör
– Otomatik voltaj regülatörlü (AVR)
– 400/230V A.C. çıkış voltajı- 1500 d/dk

Kabin ve Şase

 • – Kolay kaldırma ve taşımaya elverişli tasarım
 • – Ses izolasyonu ile donatılmış kabin
 • – Kolay sökülebilir somun – cıvata sistemi ile modüler kabin tasarımı
 • – Kilitlenebilir kabin kapakları
 • – Şefaf pencere ile kontrol panosu izleyebilme
 • – Dış etkenlere karşı korumalı elektrostatik toz boyalı
 • – Acil stop butonlu
 • – Şase içerisinde yakıt deposu
 • – Motor ile şase ve şase ile zemin arasında titreşim önleyici takozlar

Opsiyonel Donanınlar

 • – Termik manyetik şalter (Otomatik Modeller İçin)
 • – Ses izolasyon kabini
 • – Römorka monteli jeneratör seti
 • – Otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Senkronizasyon panosu
 • – 3 kutuplu / 4 kutuplu güç transfer panosu
 • – Yakıt ısıtıcısı, Yağ ısıtıcısı
 • – Harici yakıt tankı ve otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Yakıt – su ayırıcı separatör filtre
 • – Bilgisayar kontrollü uzaktan izleme ve kontrol kumanda panosu
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
EAR 35RicardoK4100-D352831,825,4
EAR 44RicardoK4100-ZD4435,24032
EAR 50RicardoWD100-45504045,536,4
EAR 60RicardoD4105-ZD604854,543,6
EAR 77RicardoD4105-IZLD7761,67056
EAR 94RicardoR4105-IZLD9475,285,468,36
EAR 110RicardoR6105-ZD1108810080
EAR 125RicardoR6105-ZLD12510011390
EAR 150RicardoR6105-AZLD150120136108
EAR 175RicardoR6105-IZLD175140160128
EAR 200RicardoR6110-IZLD200160181145
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:

EA GENSET SD Motorlu Dizel Jeneratör Setleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dizel Motor

 • – SD ağır hizmet tipi dizel motor
 • – 12 volt marş motoru ve şarj alternatörlü
 • – Değişebilir; hava, yakıt ve yağ filtreli
 • – Mekanik – Elektronik governör kontrolü
 • – Tropikal tip radyatörlü
 • – Esnek yakıt hortumlu
 • – Yağ boşaltma vanası ve uzatma hortumlu
 • – Endüstriyel tipte susturucu ve çelik kompensatörlü
 • – Bakımsız tip starter aküsü
 • – Motor blok suyu ısıtıcısı
 • – 1500 d/dk motor devri

Alternatör

 • – IP 21-23 Koruma sınıfı
 • – H izolasyon sınıfı
 • – 50 Hz Frekans
 • – 4 kutuplu fırçasız senkron tip alternatör
 • – Otomatik voltaj regülatörlü (AVR)
 • – 400/230V A.C. çıkış voltajı- 1500 d/dk

Kabin ve Şase

 • – Kolay kaldırma ve taşımaya elverişli tasarım
 • – Ses izolasyonu ile donatılmış kabin
 • – Kolay sökülebilir somun – cıvata sistemi ile modüler kabin tasarımı
 • – Kilitlenebilir kabin kapakları
 • – Şefaf pencere ile kontrol panosu izleyebilme
 • – Dış etkenlere karşı korumalı elektrostatik toz boyalı
 • – Acil stop butonlu
 • – Şase içerisinde yakıt deposu
 • – Motor ile şase ve şase ile zemin arasında titreşim önleyici takozlar

Opsiyonel Donanınlar

 • – Termik manyetik şalter (Otomatik Modeller İçin)
 • – Ses izolasyon kabini
 • – Römorka monteli jeneratör seti
 • – Otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Senkronizasyon panosu
 • – 3 kutuplu / 4 kutuplu güç transfer panosu
 • – Yakıt ısıtıcısı, Yağ ısıtıcısı
 • – Harici yakıt tankı ve otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Yakıt – su ayırıcı separatör filtre
 • – Bilgisayar kontrollü uzaktan izleme ve kontrol kumanda panosu
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
EASD
220
SDSD6L180TAD220176200160
EASD
250
SDSD6L206TAD250200227182
EASD
275
SDSD6L227TAD275220250200
EASD
325
SDSD13G355D325260295236
EASD
330
SDSD13G355D330264300240
EASD
360
SDSD13G420D360288327261
EASD
385
SDSD13G420D385308350280
EASD
440
SDSD15G500D440352400320
EASD
450
SDSD15G500D450360409327
EASD
495
SDSD25G558TLD495396450360
EASD
500
SDSD15G550D500400455364
EASD
540
SDSD27G612TLD540432491392
EASD
550
SDSD27G612TLD550440500400
EASD
585
SDSD27G700TLD585468532425
EASD
600
SDSD27G700TLD600480545436
EASD
635
SDSD27G755TLD635508577,2461,7
EASD
660
SDSD27G755TLD660528600480
EASD
690
SDSD29G843TLD690552630504
EASD
725
SDSD29G843TLD725580659527
EASD
740
SDSD29G925TLD740592672537
EASD
790
SDSD29G925TLD790632718574
EASD
825
SDSD30G1020TLD825660750600
EASD
840
SDSD30G1020TLD840672764611
EASD
890
SDSD30G1115TLD890712809647
EASD
925
SDSD30G1115TLD925740841673
EASD
1000
SDSD30G121200TLD1000800909727
EASD
1125
SDSD30G1380TLD11259001022817
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:

EA GENSET Yangdong Motorlu Dizel Jeneratör Setleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dizel Motor

 • – YANGDONG ağır hizmet tipi dizel motor
 • – 12 volt marş motoru ve şarj alternatörlü
 • – Değişebilir; hava, yakıt ve yağ filtreli
 • – Mekanik – Elektronik governör kontrolü
 • – Tropikal tip radyatörlü
 • – Esnek yakıt hortumlu
 • – Yağ boşaltma vanası ve uzatma hortumlu
 • – Endüstriyel tipte susturucu ve çelik kompensatörlü
 • – Bakımsız tip starter aküsü
 • – Motor blok suyu ısıtıcısı
 • – 1500 d/dk motor devri

Alternatör

 • – IP 21-23 Koruma sınıfı
 • – H izolasyon sınıfı
 • – 50 Hz Frekans
 • – 4 kutuplu fırçasız senkron tip alternatör
 • – Otomatik voltaj regülatörlü (AVR)
 • – 400/230V A.C. çıkış voltajı- 1500 d/dk

Kabin ve Şase

 • – Kolay kaldırma ve taşımaya elverişli tasarım
 • – Ses izolasyonu ile donatılmış kabin
 • – Kolay sökülebilir somun – cıvata sistemi ile modüler kabin tasarımı
 • – Kilitlenebilir kabin kapakları
 • – Şefaf pencere ile kontrol panosu izleyebilme
 • – Dış etkenlere karşı korumalı elektrostatik toz boyalı
 • – Acil stop butonlu
 • – Şase içerisinde yakıt deposu
 • – Motor ile şase ve şase ile zemin arasında titreşim önleyici takozlar

Opsiyonel Donanınlar

 • – Termik manyetik şalter (Otomatik Modeller İçin)
 • – Ses izolasyon kabini
 • – Römorka monteli jeneratör seti
 • – Otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Senkronizasyon panosu
 • – 3 kutuplu / 4 kutuplu güç transfer panosu
 • – Yakıt ısıtıcısı, Yağ ısıtıcısı
 • – Harici yakıt tankı ve otomatik yakıt dolum sistemi
 • – Yakıt – su ayırıcı separatör filtre
 • – Bilgisayar kontrollü uzaktan izleme ve kontrol kumanda panosu
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
EAYD
17
YangdongYD480D1713,615,412,3
EAYD
22
YangdongYND485D2217,62016
EAYD
28
YangdongYSD490D2822,425,420,3
EAYD
34
YangdongY495D3427,230,924,72
EAYD
44
YangdongY4102D4435,24032
EAYD
50
YangdongY4105D504045,436,3
EAYD
66
YangdongY4102ZLD6652,86048
Model:Motor:Motor
Modeli:
Stand
By
kVA:
Stand
By
kW:
Prime
kVA:
Prime
kW:
Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen Teklif İste
Merhaba
Size yardım edebilir miyiz?
Teklif Al