Hakkımızda

EA Genset Enerji Çözümleri, önde gelen Dizel, Kullanılmış ve Taşınabilir Jeneratör ve satılık yedek parça tedarikçisidir. EA Jeneratör, Cummins, Perkins, Ricardo, Baudouin, Volvo, Doosan, Sdec, John Deere, Yangdong, Deutz, Lister Petter, SD Copy Sdec ve Portatif Jeneratörler, Deniz Jeneratörleri ve Doğal Gaz Jeneratörleri Tarafından Desteklenen Dizel Jeneratörler tedarik etmektedir. EA Genset Enerji Çözümleri, 1 kVA’dan 3.000 kVA’ya kadar en kaliteli Dizel, Kullanılmış ve Taşınabilir Jeneratör ve yedek parçalarını hem açık hem de kanopi konfigürasyonlarında satışa sunmaktadır. Ayrıca Ea Genset Enerji Çözümleri, en iyi alternatör markaları Stamford, Leroy Somer ve Mecc Alte’yi, Ea Jeneratör ise Otomatik Şebeke Arıza Ünitelerinin en iyi markalarını Datakom ve Deep Sea Electronics’e tedarik etmektedir.

Dizel Jeneratör Satışı, Portatif Jeneratör Satışı, İkinci El Jeneratör Satışı, Deniz Jeneratörü Satışı, Doğalgaz Jeneratörü Satışı, Kiralık Jeneratör Satışı, Yedek Parça, Aydınlatma Kuleleri, Jeneratör Servisi, Satış Sonrası Servis, Alternatörler, ATS ve AMF Panoları, Senkron Jeneratörler konularında uzmanız. , Dizel Motor Satışı, Treyler Mobil Jeneratör ve Periyodik Bakım

EA Genset Enerji Çözümleri olarak yurtdışında, özellikle Afrika kıtasında, Doğu Avrupa’da, Rusya’da ve Yakın Doğu’da faaliyetlerini gösteren tanınmış ve güvenilir bir jeneratör markasıdır. Yetkinliklerimizi dikkatli bir şekilde birleştirerek sonuçlara odaklanma yeteneğimizden büyük gurur duyuyoruz: yerel pazar bilinci, eşsiz teknik uzmanlık ve endüstri rekabet gücü. Başarımız, önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmak için birlikte çalışan çalışkan, yüksek vasıflı ve kararlı çalışanlarımıza borçludur. Yönetim ekibimiz, yılların endüstri tecrübesine sahip, kendini işine adamış çok uluslu profesyonellerden oluşmaktadır. EA Genset’in ana hedefi, hem evlere hem de endüstriye uygun fiyatlı ve bağımsız acil durum güç jeneratörleri sunmaktır. İkinci olarak, insanlara bu tür ekipman, kullanılabilirliği ve güvenli çalışması hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Hizmetler

  1. Ana besleme ekipmanı veya yedek olarak kullanılabilen jeneratörler
  2. Endüstriyel veya yerli jeneratörler
  3. Farklı uluslararası markalar
  4. Açık tip veya Kabinli jeneratörler
  5. 1 kVA ve 3000 kVA çalışma aralığındaki jeneratörler

Bu nedenle, güç gereksinimleriniz ne olursa olsun güç sağlayan EA Genset, EA Genset Enerji Çözümleri, memnuniyetinizi garanti edebilir.

Ürünler

-Satılık Dizel Jeneratörler Powered by Cummins, Perkins, Ricardo, Baudouin, Volvo, Doosan, Sdec, John Deere, Yangdong, Deutz, Lister Petter, SD Copy Sdec

-Taşınabilir Jeneratörler (Benzinli ve Dizel)

-Deniz Jeneratörleri

-Doğal Gaz Jeneratörleri

Kullanılmış Jeneratörler

Hizmetler

-Kiralık Jeneratörler

-Mobil Kule Aydınlatma

-Yedek parça

-Alternatörler

-Özelleştirilmiş Ürün

-ATS Paneli

-AMF Paneli

-Satış sonrası servisi

-Yükleme

-24 Saat Acil Arama

-Stok Parçaları

-Jeneratör Stoku

-Bakım sözleşmeleri

-Senkron Jeneratörler

– Güç ve Zemin Tespiti

-Dizel Motor Satışları

-Jeneratör Hizmeti

-Trailer Mobil Jeneratörler

-Periyodik bakım

Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen Teklif İste
Merhaba
Size yardım edebilir miyiz?
Teklif Al