Hizmetler

İkinci El Jeneratör Satışı ve Alımı

Jeneratör sektöründe on beş yılı aşan deneyimli uzman kadrosu ile EA Genset Enerji Her marka ve model ikinci el jeneratör alım ve satış hizmeti sunuyor. Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları EA Genset Enerji 2. El Departmanı tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni ve ikinci el jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.


Jeneratör Kiralama

EA Genset Enerji Jeneratör için saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Kiralık İstanbul Jeneratör alternatifleri içinden teklif alın, marka modelleri kıyaslayın, en uygun fiyatlarla EA Genser Enerji, Jeneratör güvencesiyle kiralamaya başlayın.

Gerek enerji olmayan ve elektrik enerjisinin uzun süreli kesileceği yerlerde, gerekse fuar, konser, gösteri gibi organizasyonlarda acil enerji ihtiyacını karşılamanın en pratik yolu jeneratör kiralamaktır.

Bu gibi durumlarda EA Genset Enerji Jeneratör Kiralama, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir.


Aydınlatma Kulesi Satışı

Aydınlatma Kuleleri, sürekli çalışma gerektiren gece operasyonları için son derece ideal ve güvenilirdir.

Başlıca Kullanım Alanları:

  • spor aktiviteleri
  • Konserler
  • Uzun süreli açık hava etkinlikleri
  • Bina İnşaatı

Jeneratör Demonte – Monte ve Montaj İşlemleri

EA Genset Enerji olarak montaj, devreye alma, yer değişimi, demonte veya monte işlemlerinizi yapmaktayız. Yeni satın alınan veya yer değişikliği yapmak istenilen mevcut jeneratör gurubunun montaj ve demontajının teknik personel tarafından yapılması gerekmektedir.


Jeneratör Yedek Parça

EA GENSET Enerji Her marka ve model jeneratör yedek parça satışı ve tamir hizmeti veriyoruz.

Jeneratör setinin orijinal yedek parçalarla kullanım jeneratörün ömrünü uzatacaktır. Jeneratörünüzü uzun süre sorunsuz kullanmak ve yüksek performans elde etmek için her zaman orijinal yedek parçaları seçmenizi böylece jeneratörünüzü korumanızı tavsiye ederiz.

EA Genset Enerji geniş yedek parça stoku ile ihtiyaçların karşılanmasında en iyi hizmeti sunmaktadır.


Jeneratör Periyodik Bakım ve Tamir

Jeneratörünüzün uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanılabilmeniz, oluşacak arızaların kısa bir süre içinde giderilmesi ve arızaların oluşmadan engellenebilmesi için jeneratör setinin düzenli olarak periyodik bakımlarını işinde uzman bir jeneratör servisine yaptırmanız gerekir.


Güç ve Yer Tespiti

Jeneratör satın alırken ilk önce jeneratörün çalışacağı yerin belirlenmesi ve güç tespitinin doğru yapılması gereklidir. EA Genset Enerji Çözümleri tarafından ücretsiz olarak yapılan güç ve yer tespiti sonrası, müşterilerimize en uygun jeneratörler önerilmektedir.


Alternatörler

EA Genset, yerli üretim alternatörler ve dünyanın bilen en iyi alternatörleri Stamford, Mecc Alte ve Leroy Somer ve Çin markalı alternatörler için satışını gerçekleştirmektedir.


Jeneratör Otomatik Kontrol Cihizları

EA Genset Enerji Çözümleri, geniş bir AMF Panel yelpazesi sunmaktadır. AMF Panosu, Otomatik Ana Arıza Panosu (veya A.M.F.) anlamına gelir ve genellikle jeneratörlerle bağlantılıdır. Elektrik kesintisini algılayarak belirli bir süre içerisinde jeneratörü çalıştırır ve elektrik geldiğinde otomatik olarak kapanır. Birçok uygulama arasında bunlar, şebeke ve DG’nin ve akü voltajının üç fazlı voltajının/akımının/frekansının sürekli izlenmesi için kullanılır. DKG-107, DKG309, D500, D700, DKG-105, DKG-107 veya Deepsea 7320 gibi bir AMF kontrol cihazı ile donatılmış AMF paneli


Senkron Jeneratörler

Doğal gaz jeneratörleri, özellikle birincil güç uygulamalarında veya aşırı emisyon düzenlemesi gerektiren uygulamalarda dizelle çalışan jeneratörlere uygun bir alternatiftir.

EA Genset Enerji Çözümleri, hem açık hem de kabinli konfigürasyonlarında en kaliteli Doğal Gaz Jeneratörlerini sunar.


Dizel Motor Satışı

EA Genset Enerji Çözümleri ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Cummins, Perkins, Ricardo, Baudouin, Volvo, Doosan, Sdec, John Deere, Yangdong, Deutz, Lister Petter, SD Copy Sdec motor ve yedek parçalarını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Römorklu Mobil Jeneratörler

Çeşitli Seçeneklerle 7/24 Hizmetinizde…

Anlık ve planlı elektrik kesintileri

Ev ve İş için

Düğün, Konser ve Eğlence Mekanları

Tüm Enerji İhtiyaç Alanları İçin

-Kiralık Mobil Jeneratörler


Jeneratör Transfer Panosu

Otomatik transfer panosu veya ATS paneli, bir elektrik kesintisi durumunda şebeke ve jeneratör arasında otomatik olarak geçiş yapmak için dizel jeneratörle birlikte kullanılan bir ATS Penel türüdür. Jeneratör, şebeke beslemesine bağlı olarak otomatik olarak başlayacak / duracaktır.

Otomatik Transfer panoları 10A – 3600A. EA Genset Enerji Çözümleri müşterilerimize dünyaca kabul görmüş kontaktör markalarını öneririz ABB, LS/LG,SCHNEIDER,CHINT veANDELI.

Whatsapp Aç
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen Teklif İste
Merhaba
Size yardım edebilir miyiz?
Teklif Al